Dětská helma Ked II. Trend - recenze

Milí zákazníci, 

15 let jsme byli velká speciálka na lehká dětská kola, odrážedla a helmy.

Co nás odlišovalo od všech, byly naše články, recenze, porovnávací tabulky a návody.
Byla za tím obrovská mravenčí práce, stovky hodin práce, focení, úpravy fotek, psaní recenzí atd. A také jsme měli telefonickou Poradnu.

Když jsme se rozhodli změnit směřování naší firmy, tak jsme zvažovali, jestli i nadále nechat veřejně přístupné všechny cenné informace a zkušenosti, které jsme za těch dlouhých 15 let vytvořili. Rozhodli jsem se, že by bylo škoda to jen tak nechat zmizet. A tak si i nadále můžete naše informace zdarma přečíst, i když už kola a odrážedla neprodáváme (momentálně jsou všechny texty pouze překopírované, postupně to ještě doupravíme). 

Berte prosím na vědomí, že recenze jsou naposledy aktualizované v letech 2022-23, takže starší bazarové modely mohou mít některé věci jinak a ty naopak nejnovější třeba také, takže si ověřujte info u svých prodejců nebo od lidí, od kterých kupujete bazarově.

Ať už si koupíte kolo nové či bazarové, budeme moc rádi, když si ke kolu vyberete z našich krásných cyklodoplňků nebo nás na revanš za cenné informace doporučte svým přátelům a známým. 

Dětská helma / přilba Ked Meggy vel. S/Mvyrobeno v Německu

Kvalitní německá dětská helma, s blikačkou. Dětem výborně padne a hlavně je málo helem, které jsou pro děti s obvodem hlavy kolem 50 cm, na tuto nedáme dopustit. 


Vhodné: 
Pro děti s obvodem hlavy od 49 do 53 cm, vel. S/M. Výhodou je zadní blikačka.
Přednosti: Možnost přesně seřídit pásky pod bradou (dají se na rozdíl od mnoha jiných helem posouvat skrz celou helmu - na helmě je aretační kolečko na pásky. I kolem uší mají posuvné spony). Dětem výborně padnou. Vzadu zkosené, možno použít i do cyklosedaček. Kvalitní provedení, univerzální designy pro holky i kluky (sourozenci po sobě podědí:-). Na trhu je málo helem pro obvod hlavy 50 cm, v této bude mít dítě i rezervu.
Technologie výroby: Vyrobeno technologií Maxshell - nejsou lepené, ale lisované. 
Popis: 
*  8 ventilačních otvorů, sítka proti hmyzu
*  integrovaný štítek
*  aretační kolečko Quick stop - díky němu uvolníte jednoduše pásky a můžete si je jednoduše seřídit na pravé a levé straně, možno posouvat, kam potřebujete. Pak zase jednoduše zaaretuujete, aby se neposouvaly.
* blikačky QuickSafe. Vedle otočého kolečka vzadu jsou po stranách 2 blikačky, zapnete jednoduše stlačením.
Váha: 270 g

Recenze dětské helmy Ked Meggy

Helmy Ked prodáváme již hodně let. Máme zkušenost, že dětem výborně sedí na hlavě, chrání i hodně zátylek. Jsou kvalitně vyrobené, technologií Maxshell.  Ked patří mezi osvědčené výrobce helem.
Ked Meggy S/M - pro obvod hlavy 49 - 53 cm.

Helma dobře chrání i zátylek. 

Helma Ked MeggyHelma Ked Meggy

Pásky přesně seřídit, aby dítě mělo zapínání pěkně pod bradou a helma mu nebyla volná. Hodně helem jiných značek, zvlášť ty levné, mají napevno, oddělenou levou a pravou část pásků a nejsou skrz helmu propojené a posuvné, takže pak je těžké jednu stranu seřídit, když vám tam pásek přebývá. U Ked je to vymyšleno dobře, co vám přebyde na jedné straně, "pošlete" na druhou, kde je volný konec, pásek lze v prostředku helmy posouvat na obě strany. Kolem uší jsou posuvné spony, takže i tam pásky dobře seřídíte.

Spona pod bradou je také kvalitní, není to trojzubec, ale zasouvací pásek. 

spona u helmy Ked Meggy

 

Helma má již integrovaný štítek proti slunci. V neposlední řadě je potřeba zdůraznit, že v základní sadě je již blikačka!

štítek proti slunci u helmy Ked Meggyblikačka u helmy Ked Meggy


Helmy získavají i dobré hodnocení.

  test Ked Meggy segr gut - v testech helma Ked

 

 
Helmy Ked vám rádi doporučujeme.

                                                                     -- E. Šenkyříková, e-shop Neobyčejně -