Dětské odrážedlo Beany - recenze

Milí zákazníci, 

15 let jsme byli velká speciálka na lehká dětská kola, odrážedla a helmy.

Co nás odlišovalo od všech, byly naše články, recenze, porovnávací tabulky a návody.
Byla za tím obrovská mravenčí práce, stovky hodin práce, focení, úpravy fotek, psaní recenzí atd. A také jsme měli telefonickou Poradnu.

Když jsme se rozhodli změnit směřování naší firmy, tak jsme zvažovali, jestli i nadále nechat veřejně přístupné všechny cenné informace a zkušenosti, které jsme za těch dlouhých 15 let vytvořili. Rozhodli jsem se, že by bylo škoda to jen tak nechat zmizet. A tak si i nadále můžete naše informace zdarma přečíst, i když už kola a odrážedla neprodáváme (momentálně jsou všechny texty pouze překopírované, postupně to ještě doupravíme). 

Berte prosím na vědomí, že recenze jsou naposledy aktualizované v letech 2022-23, takže starší bazarové modely mohou mít některé věci jinak a ty naopak nejnovější třeba také, takže si ověřujte info u svých prodejců nebo od lidí, od kterých kupujete bazarově.

Ať už si koupíte kolo nové či bazarové, budeme moc rádi, když si ke kolu vyberete z našich krásných cyklodoplňků nebo nás na revanš za cenné informace doporučte svým přátelům a známým. 

Lehké odrážedlo Beany Zero 12, edice 2021 - 2022

Oblíbené odrážedlo, které vyniká svojí LEHKOSTÍ - jen 3,3 kg včetně brzdy a nafukovacích kol!). Přečtěte si naší recenzi - test odrážedla (viz dole).

Podrobné informace:

Vhodné: pro děti od výšky 91 cm. Od cca 2 do 4 let. Rozměr od rozkroku k zemi musí mít děti alespoň 33,5 cm (aby dosáhly na nejnižší polohu sedátka, podrobně viz článek Odrážedlo - srovnávací tabulka).
Přednosti: 
 lehoučké, jen 3,3 kg včetně brzdy a nafukovacích pneumatik!!, dítě odrážedlo samo v pohodě ovládá, zvedá
Materiál: lehká slitina, nosnost 40 kg
Sedlo: vysouvací 33,5-42 cm (
Brzda: 1x V-Brake alloy Alhonga na zadní kolo, brzdová páčka na řídítkách
Pneumatiky:  nafukovací 12x 2.0 Innova
Váha, délka: 3.3 kg (jedno z nejlehčích na trhu); 84,5 cm 
Řídítka: nevysouvací 48,5 cm, představec Solely.jr alloy

 

Odrážedlo Beany Zero 12 - recenze, test, zkušenosti

odrážedlo Beany Zero 12 - neobycejne.cz
Česká firma Beany dodává na trh kromě svých ultralehkých kol také svoje odrážedlo Beany Zero 12.

Model je vhodný pro děti od cca 91 cm - do cca 100 cm.
Sice se leckde dočtete, že odrážedlo je od výšky 75 cm do 95 cm, ale to není dle našich zkušeností realita. Záleží vždy na nejnižší  a nejvyšší výšce sedátka. Sedlo je v nejnižší pozici na 33,5 cm, což odpovídá výšce cca 2 letých dětí kolem výšky 91 cm. 

 


Model Beany Zero 12 klade opět důraz na váhu - s brzdou a nafukovacími koly váži jen 3,3 kg, patří tak nejlehčím na trhu.

Sedátko je měkké. Sedlo se posouvá na inbus. Nafukovací pneu jsou trochu širší, dětem to pomůže dobře držet rovnováhu. Odrážedlo má 1 x V brzdu na zadní kolo (brzdová páčka na řídítkách). Můžete ho zakoupit ve 2 krásných veselých barvách

https://www.neobycejne.cz/lehke-detske-kolo-beanyhttps://www.neobycejne.cz/lehke-detske-kolo-beanyhttps://www.neobycejne.cz/lehke-detske-kolo-beanyhttps://www.neobycejne.cz/lehke-detske-kolo-beany

Jak jsem nachystali odrážedlo od nás:                Jak přijde odrážedlo z výroby:

odrážedlo Beany Zero 12 - neobycejne.czodrážedlo Beany Zero 12 - neobycejne.cz


Lehké dětské drážedlo Beany zero 12 vám rádi doporučujeme, věříme, že pak nadšeně zůstanete této značce věrní. Na odrážedlo navazuje lehké dětské kolo 16 a můžete stoupat až k horským kolům 27,5" :-)

-- E. Šenkyříková, Poctivá dětská cyklistika