Používáme cookies. Více info.


Jak efektivně vybrat odrážedlo a nezavařit si z informací hlavu:-)

odrážedla - eshop Neobycejne.cz

Cílem našich článků není, abyste si ze všech informací zavařili hlavu:-).

Vybrat odrážedlo není velká složitost, takže navrhuji (pokud už jste nějaké neodzkoušeli třeba u sousedů či v obchodě):

1. Ujasněte si po přečtení článku Jak vybrat odrážedlojaké parametry jsou pro vás nejdůležitější (tak 2 - max. 4, např. "cena do 2000 Kč, nafukovací pneumatiky" nebo "růžová barva, musí mít brzdu, do 4 kg"),

2. Změřte dítko (viz zde) a podle článku si v tabulce vyberte vhodné typy, kde dítě dosáhne bezpečně plnými chodidly na zem.

3. Tímto průnikem a stylem líbí x nelíbí, se věřím, dopracujete efektivně k finálnímu "nej" kousku pro vaší dítko.

Další tipy:

TIP 1: Nehledejte ideální odrážedlo, které splní úplně vše, co byste si přáli - každé má při své jedinečnosti nějakou výhodu, která ale zároveň může být "nevýhodou". Třeba Puky má skvělé stupátko na nožičky, ale logicky to přidá něco na váze. Nebo těžko budete mít plnou výbavu u odrážedla - nafukovací pneu, brzdu a měkkoučké sedlo a zároveň bude nejlehčí ze všech, to prostě jednoduše nejde.

TIP 2: Nehledejte správné odrážedlo. Hledejte odrážedlo pro vaše dítě či aby se líbilo i vám. Často mi voláte, které ze 2 odrážedel máte vybrat. Při tom se vám třeba jedno líbí více, ale zvyklal vás nějaký parametr, který by "správné odrážedlo" přece mělo mít. U nás, do našeho eshopu jsem vybrala taková odrážedla, abyste, ať vyberete cokoliv, udělali v podstatě dobrou volbu. Abyste měli odrážedlo, na které je minimum reklamací, zdědil ho další sourozenec a třeba jste ho ještě prodali dál na bazaru.
Troufám si tedy říci, že pokud zvolíte správně velikost odrážedla, tak u nás vždy dobře nakoupíte:-)

TIP 3: Nevybírejte odrážedlo moc dlouho, kdy se snažíte nastudovat úplně vše a ze všech stran a trávíte tím večery a večery a... Odrážedlo není byt nebo auto. Leckdy mi voláte, že již vybíráte několik týdnů či dokonce měsíců a pořád nevíte. Opravdu radím viz začátek článku - zvolte si jen pár kritérií a pak použijte i pocit, co se vám prostě líbí a co ne. Ono děti se naučí jezdit skoro na všem a budou hlavně rády jezdit, místo toho, když budete s až zbytečnou zodpovědností vybírat dlouhou dobu. Hlavně ať odrážedlo přinese radost, efektivně vyberte a večery můžete využít ještě jinak:-)

V případě, že si nevíte s něčím rady, neváhejte mi zavolat či napsat, viz kontakt.

Hezké dny přeje,
Eva Slejšková, eshop www.neobycejne.cz


Mohlo by vás také zajímat:
Odrážedlo - k čemu je dobréOdrážedlo - srovnávací tabulkaJak vybrat dětskou helmuJak vybrat dětské kolovšechny články

Pozn: Článek je vyjádřením osobního názoru autorky E. Slejškové. Autorka tímto článkem v žádném případě nepřebírá odpovědnost za výběr odrážedla pro vaše dítě, veškeré informace je potřeba si ověřit u výrobců a dbát jejich pokynů pro bezpečnost. Články a mnohé fotografie jsou autorským vlastnictvím E. Slejškové a není dovoleno je kopírovat, citovat ani využívat bez výslovného souhlasu autorky.